Jsem píšte reklamy

Listopad 2011

18+ Perverzní

11. listopadu 2011 v 23:23 | vlcialabka |  Príběh bez názvu
UPOZORNENIE: Tenhle příběh čteš na vlastní riziko
*Ps: můžeš zažít krvácení z nosu* :D

Ahoj :)tak kámoška chtěla po mně příběh, který je perverzní, tak zatím mám první část... snad se bude líbit :D
Postavy: Haru
Denjiro


Ráno jsem se vzbudila a podívala jsem se vedle sebe. Ležel vedle mně a byl tak krásnej až sem zaklipkala očama jestli se mi to nezdá. Když, jsem otevřela posledný raz oči jeho chladné rty jse dotýkali mích. Pri jeho polibcích a ledajakých dotecích sem zůstala jak paralizovaná. Mohl si se mnou dělat co jenom chtěl a já jsem na něj jen tak zírala. Jemně mně hledil po obličeji a nespouštěl ze mně oči. Jedině pri něm jsem nedokázala přemýšlet. Omotal jsi mně nitkami za které tahal jak chtěl. Byla jsem jak bezbranná moucha v pavučině na, kterú čeká smrt.

''Haru?!'' zvolal na mně jeho zamatovým hlasem. Já jsem ho nevnímala byla jsem vůplne ponořená ve svých myšlenkách. ''Haru!'' zařval na mně a já jsem se zvrtla ze svých myšlenek. ''Haru, vnímaš mně?'' zeptal se mně a jeho zamatový hlas jse mi rozléhal v hlavě. ''Eh, promin trošinku jem se zamyslela'' zdráhavě jsem odpovědela. ''Už jsem se lek, že jsi mrtvá'' odpovědel a poté si odkašlal. ''Mrtvá?!'' vyprskla jsem na něj. Natáhol jse po zrcadlo, které leželo na poličce a podal mi ho do ruky. ''Pozri jse na sebe jsi celá bledá'' v jeho tváry bylo vidět bolest. Pomaly jsem se podívala do zrcadla... ''Probůh! co se to se mnou stalo?'' vyprskla jsem. ''Je ti dobře? neni ti náhodou nevolno?'' zeptal jse mně. ''Né..neni mi nic, jsem zdráva jak rybička'' zafrfla jsem. Dál jse mně nic neptal a zvalil mně na postel. Mávala jsem rukama jak o život ale on si mně vůbec nevšímal. Začal mně vášnivé líbat a já jsem mu nemohla odolat.
Pak jsem se začala z ničeho nic smát a on na mně vypleštil jeho zamatovo hnedý očka. ''Haru, co je ti tak vtipné?' zeptal se mně. Strhla jsem se ''Nic, jenom jsem si na něco hodně smněšnýho spomněla'' Natáhl se ke mně a pohladil mně po líci ''Dobře'' odpovědel a pak se postavil z postele. ''Kam jdeš?'' zeptala jsem se ho. ''Jdu ti udělat ranajky'' odpovědel mi a usmál se.

Když vyšel z izby hodila jsem na sebe polštář. V hlavě jsem si přemítala co jse včera v noci dělo. Zakousla jsem si do rtů a pomaly jsem se vytepeřila z postele. Vzala jsem si na sebe Denjirovu košelu a šla jsem se na něj podívat jak mi dělá ranajky. Byl tak okouzlujíci...''Uff'' povzdychla jsem si. Denjiro se na mně usmál... ''Už to bude lásko'' a na talíř mi dal porci moji oblíbenou praženici. Hned jsem hodila do sebe první sousto...''Mnam, je úžasná nie...ty si úžasný kuchár'' pochválila sem ho. ''Ne, ty si ešte úžasnejší'' skočil mi do řeči. Preglgla jsem posledný sousto a zapila ho vodou. Opatrně jsem se zvedla ze židle a šla jsem dát talíř do mičky na nádobi. Skůr než jsem ho tam dala Denjiro mně omotal kolem pásu. ''Denjiro...počkej jenom dám ten talíř do mičky'' vyprskla jsem. ''Hotovo'' vyhlásila jsem a otočila sem se na Denjira. Asi 30 sekund sme se na sebe dívali. Zrazu mně schytil a posedil mně na kuchynskou linku. Prstem mi prejel po rtech a vášnivo mně líbal. Zas si mně chytil do sví pavučiny... Odstrčila jsem ho ''Denjiro.....ja'' nedopovědela jsem protože mně umlčel.
Od mojich rtů pak prošel pomalu ke krku na kterém si dal hodně záležet. Popři tom mně jednou rukou hledil po stehně a šel stále výše do kým se nezastavil. Pomalu mi rozopínal košeli a dával ju ze mně dolů.

Zedvihnul mně z linky a přenesl mně do spálně. Jemně mně zvalil do postele a bozkával mně po celučičkom těle. Jeho chladné rty mně chladili až jsem mněla huší kůži. Když, jsem se mu podívala do očí, pousmál se a pokračoval. Rukou mně hladil po klitorise a vniknul do mně prstami. I, když vědel, že jsem zkušená byl neskutečné jemný. Jazykem mi kroužil po bradavkách a klesal až níže. Jazyk pak nahradil prsty a já jsem byla neskutečně vzrušená a nedočkavá až jsem ho od sebe odstrčila. Vypleštil na mně jeho hnedý očka a zeptal se: ''Udělal jsem něco zlého?'' ...........''Néé....broučku'' upokojila sem ho a vrhla jsem se na něj. Jazykem jsem mu projela po krku a šla jsem níže a niže. Při jeho úde jsem se strhla. ''Haru...tohle nedělej, prosím tě'' žádal mně a pak mi zedvihl bradu aby mně mohl políbit. ''Promin...já nechtěla nevím co to do mně vošlo..ja jenom, že chlapy to maji rádi.." sklesla jsem. "Ja vím...lásko...jen já dělám radši tobě dobře" upokojil mně a zvrtnul se na mně. V hlavě mi výřila myšlenka jak jsem to mohla udělat, co jsi o mně jenom ted myslí.

"Au'' zastonala jsem, když do mně vniknul. A naplno jsem si užívala svoje vzrušení....

Omluva

4. listopadu 2011 v 21:11 | vlcialabka |  Novinky
Ahojky všichni prišla jsem tady jenom na skok aby jsem se omluvila mím SB že neobíham ale nemám čas jsem stále na intráku u koní a mezi tím dělám taky športovní kynolgii. SB prominte mi to :( Tenhle týden se toho hodně zemlelo...Rozešla jsem se s klukem, vyřezala jsem si na lítko pentagram, ruce mám celé dorezané...ale mně to vůbec neva mně se to líbi miluju sebe poškozovaní :) taky sem nehorázne moc kreslila zítra se to pokusím zeskenovat a přidat :)
A pár novinek :
1. Budu znova psát příběhy
2. Budu mít tetování (vlastný návrh)
3. Více kreslení

Tak zatím Sbohem :')
Upozornenie: Čo kolvek budeš kopírovat z mojho blogu uved s mojou ikonou!

TU je moje ikona: