Jsem píšte reklamy

Srpen 2011

Nová Reina

31. srpna 2011 v 14:20 | vlcialabka |  Novinky
ÁÁÁÁÁ je to tady lidi :) chci vám oznámit pár věci jako například Stará Reina je príč a přicházi nová :) Mnohí jste mně vůbec neviděli a tak jsem dávam mojí nejnovší fotografí mně :D Prosím vás hlavně jse mně neleknete i když to bude dost náročný :)

Postavy

30. srpna 2011 v 19:06 | vlcialabka |  Uragiri wa boku no namae wo shitteiru
YUKI GIOU
Yuki předchádzejíci život
Y
-Yuki reinkarnovaný(kluk)
Je nositelem Kami bez Hikari (Boží světlo). Je hlavnou postavou týhle anime. Jeho matka ho opustila hned po jeho narození, aby ho chránila. Yuki jse ocitá v sirotinci Asahi. Když, jse dotkne někoho dokáže pročíst jeho emocie a minulost. Yuki tým velmi trpěl ale nečekane jse z něho stal neústupný jednotlivec. Yuki nemá spomínky na svůj minulej život, ale cíti zvláštni emoci pri Zessovi. Potom co Yuki opustí sirotčiněc aby jse naučil lépe ovládat svou sílu se stáva známy jako Giou Yuki. Yuki je najdůležitejšia osoba z klanu Giou a taky je známy jako mistr ostatných Zweilts. Jeho speciálni technika je Boží bariera, která stavá světlo okolo všech v jeho okolí a ochráni je před nebezpečím. Ale Yuki tuhle barieru nemůže použivat dlouho protože tahle bariera vyžaduje mnoho energie. Yukiho úlohou je znášet bolest a hříchy z ostatních členů. Proto když Yuki léči Zweilts přenese jejich bolest na sebe a to ho hodně vyčerpáva. Někdy až omdle a probete se o několik dnů. Zweilt se cíti vinní, že musí Yuki takhle trpět kvůli nim. Yuki byl reinkarnovaný nespočetně krát ale jenom tenhle krát z něj byl kluk. Proto si všichni myslí, že je to známkou tohle, že ten věčný boj jse chíli ke konci.

ZESS (LUKA CROSSZERIA)
Muž se stříbrnými očami a černými vlasami, který chráni Yuki od jeho narození před 15 rokmi. Napriek tomu že je Duras, žije jak spojenec klanu Giou a je uznávaný jak zradce ostatnými Duras. Bohužel jeho pravý věk neni známy ale vzhladem je to vysokoškolský student. Luka je normálně lhostejný k jiným lidem ale k Yukimu je vždy odhodlaný, milý. On je úplně oddaný Yuki protože je pro něj vše na čem mu záleží. Luka je potomok z rodiny hříšniků a je Sodoma (Nejvyší levl Durase)
Jak jedinej Crosszeria má znak XX na laví ruce. Luka nosí vždy pri sobě svůj černej meč a ovláda silného Salamander draka (Sodoma). Luka bol raz věrný pes pre krála démonů a ten mu dovolil pít jeho krev to je důvod proč je Luka tak silnejší než akýkolvek opasts. Luka pak spoznal Yuki a opustil pozicii věrného psa. To bylo po počas předcházejíci bitvy kde Luka spoznal Yuki a zamilovali jse. Luka slíbil Yuki, že ji bude navždy milovat a že jsi ji vždy najde v jejím dalším životě a bude dávat na ní pozor i kdyby mněl riskovat svůj vlastný život.

SODOM
Je mazlíček Zessa. Zess pověřil Sodom aby chránila Yuki. Jenže Sodom je dost bojazlivá její další forma je vlk(moc krásnej vlk ale nevědela jsem najít obrázek)
-Sodom a její lidská podoba (rozkošná)

TSUKUMO MURAMASE
Je nositelem Kami bez Mimi(Boži uši). Tsukume je jedným ze Zweilt který je vzdálený příbuzným Yuki. Má schopnost mluvit ze zvířaty a slišet hlas nebo pocity lidí. Tsukume je nositelem zbraně kterou vyvolá při nějaký bitvě pomocí svího prstenu. Tsukume je velmi blízky ze svou starší sestrou Tokou-chan která mu slíbila, že ho bude chránit. Tsukume byl ve 10 epizodě těžce zranený Yuki ho ale vyléčil.

TOKO MURASAME
Je starší sestra Tsukumeho tak tiež je Zweilt. Její prsten vyvoláva obrovský meč. Ona chodí do tej istej školi jak její brat, aby bola v blízkosti jejího brata. Všechni holki ve škole na ní žárlí. Toko má velmi ráda Yuki. Väčšinou se snaží komunikovat se Zessem(Lukou) a někdy se při tom hodně červená, Zess se hodně podobá její snoubencouvi z minulího života.

HOTSUMA RENJI
Je nositelem Kami bez Koe(Boží hlas) Hotsuma je taky Zweilt, no nemá kontrolu nad svím darem, který se obvikle projevu jak oheň. On je prřítelem Shuusei od detství. Hotsuma nesnáší Yuki ale po čase se vše zmnění. Hotsuma dali jeho rodiče do klanů Giou jen proto aby jse ho zbavili. Od malička ho nesnášeli. Jednou se snažil spáchat sebevraždu ale jeho nejlepší přítel Shuusei jse ho pokusil zastavit. Shuusei ho nakonec zachránil ale ostali mu po Hotsumovom ohni bolestivé jizvy, které nikdy nezmizí.

SHUUSEI USUI
Je noitelem Kami(Boží oči) Shuusei je Zweilt a nejlepším přítelem Hotsuma. Shuusei pomáha policii při vyšetrovaní případů při kterých využíva svoji moc a taky křištálovou kouli kde uvidí člověka, kterýho třeba najít. Shuusei je citlivý a pokojný. Ashley unesla pak Shuuseie a zastavila jeho srdce protože jsi to přál. Yuki, Zess a Hotsuma šli Shuuseie zachránit. Hotsuma na Shuuseie zařval a ten se probudil.

KUROTO HOURAI
Je profesionálni hráč Šogi. Tak tiež patrí k Zweilt. Je velmi tichý a važny. Když jsi něco zaumnění vyvine nejvěčší úsili aby to dostal. Shuusei stratil svího předchozího partnera když ho zabil Opasts z dlouhými červenými vlasami.

SENSHIROU FURUORI
Senshirou je Zweilt ve výcviku, který se rozhodl stát Zweiltem po tom co Opasts(s dlouhýma červenýma vlasama) zabil jeho dědečka a zároven i pro to aby mohl chránit a bojovat po boku Kurota. Jeho zbranou je Kosa Smrti.

TAKASHIRO GIOU
Takashiro je představený jako Yuki starší nevlastní bratr.Ale to pravda neni lhal Yukimu pro jeho vlastní bezpečí ale pak jse mu v seriálu přiznal a Yukimu jse omluvil. Yuki to pochopil a bolo mu hodně líto Takashira protože jse musel celých 1000 let trápit.Takashiro je hlavou klanu Giou. Jak jse ukázalo pozdě v serialii. Takashiro uskutečnil zakázaný kouzlo aby uzavřel do sebe Durase. Zweilti su vždy reinkarnovaný když prohrají válku ze zlem(Reigou). Jenže Takashiro se reinkarnovat nemůže proto žije alespon 1000 let. Pamätá jsi úplně všechno vrátaně toho jak prvně začala vojna s Reigem. Protože má v sebe Durase každé jeho zranení jse okamžitě vyléči. On ovláda Grimoire(knihu písní) rovnako ako i Katanu- ohnivého draka. Reiga byl kdysi jeho přítel.

KANATA WAKAMYIA
Kanata je Yuki přítel z dedství, společně spolu vyůstali v sirotčinci. Yuki považuje Kanatu za svího staršího bratra a snažil jse napodobnit Kanatovu nezávislost. Kanata od malička nesie Raziel (Kniha nenávisti) Kanata prosil Yukiho aby s ním ostal žit ale Yuki odmětol a šiel se Zweiltmi do sídla Mansion Twilight. Ked Yuki, Zess, a Hotsuma šli zachránit Shuuseie narazili na Kanatu v parku Ashley(Holčički která unesla Shuuseie). Kanato jse hodně podobá Giou Reiga. On je vlastně Reiga reinkarnovaný do ludského těla. Reiga neznášel lidi a chtěl je vyhubit přesně tak jak Kanata. Kanata jse pokusí Yuki zabít ale Yuki mu přehovorí do duše a Kanata ho pustí.

OPASTS:
ASHLEJ
Je Opasts zodpovědný za unesení Shuuseie. Jej mocou je ovládaní lidí(udělá jsi z lidí loutky které ji pak poslouchají)
Ashley miluje dobre vyzerajúcich a milých chlapcov a proto byla taky zodpovědná za únos studentů.

ELEGY
Je Opasts, který miluje Zesse(Luku)

CADENZA
Je Opasts který zabil Kurotovho predchádzajúciho partnera, deděčka Senshira. Candenza jse vrátil aby mohl zabít Kurota. Candenza porušil zákaz Reiga a byl chytěný řetězi z kterých jse utrhnul. Pak byl krutý boj medzi Candenzou a Reigem. Candenza jse pak podvolil Reigovi a odešli společně príč.

LUŽE
Je Zessovo mladší dvojče. Na rozdiel od Zesse má jinou bravu očí. Luže byl znechucen Zessovov zradov.

PS: Túto anime milujem !YAY! moje nej postavy jsou: Zess a Tsukumo :) prostě Tsukumu je vůplne jak Zero Kyriuu :3

Vysvetlivky

30. srpna 2011 v 9:44 | vlcialabka |  Uragiri wa boku no namae wo shitteiru
Značka Zess ( ブランドゼス Burando · Zesu )
To je znamenií členô rodiny Crosszeria. Nachádza sa v hornej časti ľavej paže a identifikovaný ako XX (double x) typu označení, které nemůže byť nikdy smazaný. Značka dělá z nosiče tohohle znaku hríšnika, potomok Duras, ktorý dal ľuďom zoznam z ich pravými menam, Duras byl zvolený a zotročený. V Infernus, všetci majú štatút Zess otrokov.
Giou Clan ( 只王一族 Gio Ichizoku )
Klan "dotkol Boh", čo sa prejavuje v držbe špeciálne schopnosti. Mnoho z jej členov je zapojených do politického a finančného sveta. The Giou klan môže používať svoje špeciálne schopnosti k boju Duras, ktoré ohrozujú rovnováhu ľudského sveta. Vedúci súčasný šéf klanu je Giou Takashiro.
Twilight Mansion ( 黄昏馆 Tasogare Kan )
Panské sídlo, v ktorom členovia rodiny Giou bývajú. Je to miesto chránený bariérou, která drží nechcené návštevníki preč a normálny ľudia nemôžu vstúpiť. Zámok sa neobjaví na žiadnej mape.
Opasts ( オーパスト Ōpasuto )
Vysoko postavený Duras, ktorý sa na krásnych ľudských tvarov, aby sa nalákať a oklamať svojich nepriateľov. Najvyššie ohodnotenie, ktoré sú všeobecné triedy, ktoré sú len sekundu démona kráľ pri moci a šľachty.

Príbeh(zhrnutie deja)

30. srpna 2011 v 8:18 | vlcialabka |  Uragiri wa boku no namae wo shitteiru
Sakurai Yuki je teenager s tajomnou mocou. Yuki bol opustený po narodení a ocitol sa v Asahi sirotinci. Vzhľadom k tejto udalosti, Yuki usiluje o nezávislosť. Nenávidí že,je záťažou pre každého v jeho blízkosti, ale zároveň sa bojí, že zostal sám. Navyše, od tej doby čo sa narodil má zvláštnu schopnosť,keď sa dotkne ostatných, môže cítiť ich emócie. Nedokáže ich ovládat. Pozdeji se stretne s tajemným Beautiful Stranger(Zess), ktorý bude chránit jeho život, ale z nľjakého dôvodu Yuki cíti,že se ze Zessem už stretli. Pak se objeví Takashiro a bude tvrdit , že Yuki je jeho mladší bratr kvôli tomu aby jse Yukiho schopnosti schopnosti stali silnejší. Čo bude robiť Yuki, až sa dozvie pravdu?

Jak nahlásit video na YT

27. srpna 2011 v 8:58 | vlcialabka |  Novinky
Jak nahlásit porušovanie alebo kradnutie videí z youtube? Je to lahké :) Dám vám odkaz na stránku kde možete nahlásit osobu ktorá kradne alebo zneužíva vaše videá :)
Pak jsi najdete Zabezpečení (Centra zásad a zneužití) - na to kliknete
Otevře jse vám taková tabulka: (Na ní jsem znázornila co máte dát : 1. Kliknete na Porušení pokynů pro komunitu a pak Pokračovat
Pak jse vám objeví stránka kde naleznete odpovědi a pokyny jak nahlásit video...ja vám napíšu jsem ty pokyny jak je nahlásit:
1.Klikněte na tlačítko Nahlásit umístěné pod přehrávačem (viz výše). (Pod nahrávačem toho kdo vám video ukrad ale nahlásit můžete jenom to video které vam ukrad jestli nahlásite jiné budete ignorovaný)
2.Přesuňte kurzor na rozbalovací nabídku Vyberte důvod. Zobrazí se nabídka důvodů.
3.Klikněte na důvod nahlášení, který nejlépe vystihuje, čím video porušuje pravidla.

PS: Kopírovat jedině s mojí ikonkou

Pre Pethu

24. srpna 2011 v 16:47 | vlcialabka |  Animace
No dnešek je dost nudný...hm vedro jak kdybych ležela v lávě...eh...no tak jsem jse nudila a udělala jsem animacii pro Pethu :) snad bude líbit:) Vím že máš ráda kočičky tak tady jednu máš :3 mnau

TUHLE ANIMACII NEKOPIROVAT! KOPIROVAT MŮŽE JENOM PETHA :3 pro ktoerou tahle animace je!

*Pozor*

24. srpna 2011 v 14:35 | vlcialabka |  Novinky
Ahoj lidičky :) jsem ráda že jste vyjádřili svůj posudek jestli mám končit z blogem. Více jméně jste říkali že z blogem končit nemám. Proto jsem vytvořila ještě anketu aby jsem jse ujistila že chcete aby jsem ostala na blogu prosím hlasnite ale jenom přavdivě! Děkuju
Oznámení: Budu dělat zápis SB /kde napíšete vaše jméno(jak vás mám oslovovat, váš blog/
Úpravy na blogu /zmněna rubriky, mazaní rubrik, přidávaní atd/
A otvořím 2 nové rubriky: 1.žádosti pro mně (kreslení) *Žádosti píšte jenom do tý rubriky! kterou přidám čoskoro, ale mnějte strpení musím opravit tablet O.O
2. Správy pro mně- myslím tím, že napíšete do tý rubriky co jsi myslíte o mím blogu, co by jsem mněla přiávat na blog, co by jsem mněla zmněnit na blogu...
*Pár pravidel* Nebojte neni to nic zlý:)
1.pravidlo: Když budeš mé SB obíhej můj blog kdykoliv můžeš :) ale byla bych ráda kdyby to bylo co nejvíce pokud máš čas..
2.Na mím blogu se nevyjadřuj vulgárně!
3. Rada jsi přidám vaše ikonky na blog ak vy si přidáte taky moji na svůj blog
Děkuju :3

Konec

17. srpna 2011 v 19:43 | vlcialabka |  Novinky
Ahoj lidi, no je tu pár věcí který vám chci oznámit.
Po 1. Končím s kreslením. Důvod? Můj tupej notas vždy když něco dělám bud jsem na netu nebo kreslím se bez príčiny zamrazí a pak ho musím vypnout...a ja na to nemám nervy i tak moje kresby stojí za nic
Po 2. Vypadá to tak, že ruším i blog... Důvod? Eh no návštevnost mího blogu je vysoká vždyt 120 lidí na den je hodně né? ale spíše mám málo SB-nek a nikdo nekomentuje skoro můj blog což mně trápy na jiných blogech mají i 20 komentů na jeden článek a ja jenom 1 někdy max. 3
Po 3. Kdyby jste mněli námitky píšte do komentů a naíšte i důvod proč máte výhrady.

Festival Salborün

12. srpna 2011 v 18:32 | vlcialabka |  Novinky
Tenhle 2 festival na severním břehu jezera Issyk Kul v mestě Cholpon je slávnost kde dorážají kočovní lidé z okolí i s jejich psami nebo orlami kterí jsou špeciálne vycvičení na lov.
Co jse na tomhle festivalu deje? Na tomho festivale sa uskutočnujě krutej lov na živí vlki. Nikoli vlk přežije, utrpí mnoho závažních ran.
Polovní psy a orli který jse zúčastnují lovu sou prí vycvičení majiteli aby zneškodnili vlka kterým jim zabíji dobytek.
Jenže vlk se nemůže pořádne bránit.. má okolo krku drubeh obojek na kterém vysí 10 kilová řetez.

1. Vlk na tehle fotce byl zodpovědní za zabytí 68 ovcí, 20 kráv a 17 koní. Proto byl
vybrat aby na něm byli skoušaný lovecké skušenosti psů a orlů. Vždyt ale musí se nějak
živit! Do hajzlu s tými lidmi co to dělaj!

2.Takhle to vypadá když přivádejí vlka na jistou popravu. Je vidět, že vlk je vůplně bezbranej

3. Tady je už vlk bez náhubku připravený na boj. Je mi ho moc líto...chudáček :/

4. Tu už je vidět hrubej obojek na kterém je řetěz na pohled tenká ale tak těžká.
Určitě ste si hlavně všimli toho orla...jo orel právě napadá vlka.

5. Tady je lépe vidět jak orel útočí na vlka...a ten ujek má tu vidli na toho vlka kdyby
se náhodou zakousnul do toho orla.

6.Nakonec vlk toho ptáka zakousnul...Cyhtrej vlček :) no i tak...zemře

7. Proti vlkovi se stavý polovnickej pes, který ho provokuje.

8.Vlk vs pes... a pán psa...hajzl ještě svého psa povzbudzuje! Ale pak byl souboj ukončen
ani jeden nevyhrál. Psa si odvedl pán a vlk byl zabit.

9. Vlkovi dali do huby drevěnej klacek

10. Vlka pak vydlama zabili...chudáček :( je mi ho tak moc líto :/

Díki tymhle korejským hajzlům přichádzej vlci, psy, kočky chladnokrvně o život! Přeju jim aby trpěli taky tak ako ty zvířata co zabili!
PS: Tady je i video ako se ta udalost odohorávala *VAROVÁNÍ! JENOM PRO SILNÉ POVAHY* http://vimeo.com/9675139

Speedpaint a ninja wolf

5. srpna 2011 v 9:26 | vlcialabka |  Moje kresby 2011
YaY! milujem túto kresbu :D milujem pozeranie Naruta a počúvanie soundtrackov, a z tho vznikol aj tento ninja vlk z listovej :D


Speedpaint for kasery

4. srpna 2011 v 14:02 | vlcialabka |  Moje kresby 2011
No takže toto je dielo pre moju inšpiráciu kasery :) velmi sa tomu potešila :P

Tu je aj koment pre mna k mojej práci od KASERY (PS: všetko je preložené z angličtiny :P kedže Kasery je angličanka vo veku 17 rokov :)

Výsledná konevrzácia :
Upozornenie: Čo kolvek budeš kopírovat z mojho blogu uved s mojou ikonou!

TU je moje ikona: